Michał Probierz: Whisky po awansie? Spokojnie

– Najważniejszy jest awans – powiedział Michał Probierz przed kamerami TVP po zwycięskim finale baraży z Walią w Cardiff i awansie do tegorocznych mistrzostw Europy.

Michał Probierz:

– Nie było to łatwe spotkanie. Wiedzieliśmy, że Walia u siebie jest groźna. Chcieliśmy grać swoją piłkę i to zrobiliśmy. Wiadomo, brakowało trochę momentów, żeby uderzać więcej, wiemy o tym, ale najważniejszy jest awans.

– Zdaję sobie sprawą, jakich zawodników prowadzimy. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy. Rzadko się zdarza, żeby mieć taką przyjemność prowadzić takich piłkarzy i nie trzeba na nich krzyczeć. Raz się im coś powie i to realizują.

– Cieszę się, że jedziemy na te mistrzostwa. Dziękuję prezesowi (Cezaremu Kuleszy), bo zaufał mi w najtrudniejszym momencie.

– Najważniejsze dla nas jest to, że zawodnicy pokazali się jako zespół walczący, że są dobrą drużyną. Pojechaliśmy na wyjazd, na zespół, który jest groźny i ostatnio wygrał 4:1 i graliśmy pressingiem większość meczu. Graliśmy wysoko, nie obawialiśmy się pojedynków jeden na jeden, potrafiliśmy się utrzymywać przy piłce. Nikt nie odstawiał nogi, wszyscy walczyli o każdą piłkę. Każdy z zawodników pokazał, że bardzo chce jechać na to Euro i to jest dla nich nagroda.

– Nie można powiedzieć, że jak są rzuty karne, to ktoś jest pewny. Mogę pochwalić zawodników, że wytrzymali tę presję i Wojtek, który wybronił. Zawodnicy byli spokojni i to mi się podobało. Kolejność strzelców wyznaczyliśmy wspólnie.

 – Whisky po awansie? Spokojnie. Święta idą. Chcę pojechać do mamy, odwiedzić ją. Jest po zabiegu, bardzo się denerwowała.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.