Niektóre kluby to jednak stan umysłu. Pizza ważniejsza niż mecz Pucharu Polski

Małopolski ZPN otrzymał informację od JKS Zelków, że nie uda im się skompletować składu na mecz Pucharu Polski w dniu 31 lipca i spotkanie zostanie oddane walkowerem. W tym samym terminie zespół z Zelkowa… rozegrał sparing.

I kto tu jest głupi? – pytał kiedyś jeden z rodzimych kabareciarzy?

Przedstawiciele wielu klubów z niższych klas rozgrywkowych często narzekają w prywatnych rozmowach, że ich działalność nie jest do końca traktowana poważnie. Daleki jestem od mierzenia jedną miarą wszystkich osób związanych z zespołami Niższych Lig, ale gdy widzę takie info, ogarnia mnie pusty śmiech i zadaję sobie pytanie, które zamieściłem powyżej.

Czy można traktować poważnie taki klub jak JKS Zelków? Oddano walkowerem mecz Pucharu Polski, a rozegrano w tym samym terminie sparing, jak się okazuje z atrakcjami. Klub z dumą pochwalił się na Facebooku wynikiem spotkania towarzyskiego przeciwko Wildze Golkowice 3:1 oraz pomeczowym poczęstunkiem.

Poczęstunek po meczu zapewniła „I h’ate’ PIZZA” za co serdecznie dziękujemy – czytamy na profilu JKS Żelków.

Informacji o oddaniu walkowerem spotkania pucharowego próżno szukać na klubowym Facebooku.

JKS Zelków w sezonie 2021/2022 będzie występował w A-klasie grupa Kraków II. Chyba, że odda mecze walkower i będzie rozgrywał sparingi połączone z konsumpcją pizzy.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.