NKP Podhale Nowy Targ przegrywa sparing z Wisłą Kraków (FOTO)

W meczu kontrolnym rozegranym 13 stycznia Wisła Kraków pewnie pokonała III-ligowy zespół Podhala Nowy Targ 5:0. Bramki dla Białej Gwiazdy strzelali Jean Carlos da Silva Rocha, Aleksander Buksa, Fatos Beqiraj, Wiktor Szywacz i Dawid Abramowicz.

Środowe spotkanie toczyło się w zimowych warunkach. Od początku meczu uwidoczniła się przewaga Wisły, która już w szóstej minucie objęła prowadzenie. Do przerwy krakowski zespół prowadził 2:0.

W drugiej połowie spotkania na boisku pojawiło się siedmiu zawodników, którzy na co dzień reprezentują barwy Białej Gwiazdy na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów. Obraz gry nie uległ zmianie. Mecz cały czas toczył się pod dyktando Wisły Kraków i ostatecznie zakończył się jej zwycięstwem 5:0.

******

Wisła Kraków – NKP Podhale Nowy Targ 5:0 (2:0)

1:0 Jean Carlos 6’
2:0 Buksa 25’
3:0 Beqiraj 60’
4:0  Szywacz 75’
5:0 Abramowicz 77’

Wisła Kraków: Buchalik (46’ Broda) – Abramowicz, Szota, Klemenz (64’ Głogowski), Burliga (46’ Starzyński) – Chuca, Hoyo-Kowalski (61’ Szywacz), Boguski (73’ Magdziarz) – Jean Carlos (73’ Myszogląd) , Beqiraj (73’ Ćwik), Buksa (68’ Chełmecki).

NKP Podhale Nowy Targ: Styrczula – Potoniec, Tkocz, Lewiński, Dudek, Tonia, Surmiak, Nawrot, Dynarek, Palacz, Grunt.

Ławka rezerwowych: Matoga, Smoleń, Wójciak, Bryja, Kobylarczyk, Molis, Burnat, 3 zawodników testowanych.