fbpx

Oświadczenie Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”. Zreflektowali się, ale szambo wybiło na całą Europę

Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” zamieściło oficjalne oświadczenie w sprawie Szymona Marciniaka.

Każdy kibic w Polsce zna dziś ten temat. Po raz kolejny cała Europa wzięła nas na radary i media trąbią o Marciniaku, Mentzenie, problemach rasizmu, antysemityzmu i wszystkiego po trochu. Szambo się wylało, Polacy na ustach wszystkich, a Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, które rozkręciło cały ten syf, teraz podkula ogon pod siebie i wydaje oświadczenie, w którym daje do zrozumienia, że jednak Marciniak jest w sumie spoko. Dziwnym trafem ów komunikat pojawił się zaraz po doniesieniach, że nasz najlepszy sędzia ma zamiar pozwać sprawców całego zamieszania.

Oświadczenie Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”

1 czerwca 2023 Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” wyraziło publiczną krytykę wydarzenia pn. „Everest” zorganizowanego przez Sławomira Mentzena i wezwało Szymona Marciniaka do zdystansowania się od poglądów skrajnie prawicowych i ksenofobicznych.

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” otrzymało od p. Szymona Marciniaka oświadczenie potępiające rasizm, ksenofobię i nietolerancję. Pozytywnie oceniamy wyraźne oświadczenie p. Szymona Marciniaka i jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z jego reprezentantem.

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” nie postulowało i nie postuluje pozbawienia Szymona Marciniaka funkcji sędziego finału Ligi Mistrzów.

Rafał Pankowski

współzałożyciel Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.