PKO Bank Polski Ekstraklasa Games Open – ostatnie szanse na awans do finałów!

Po sobotnim turnieju w Szczecinie, zostaną już tylko cztery okazje, by awansować do finałów formuły Open w największym turnieju FIFA w Polsce. Dwa eventy odbędą się na stadionach klubów Ekstraklasy, a dwa pozostałe rozegraną zostaną w formie online.

W marcowych finałach PKO Bank Polski Ekstraklasa Games Open weźmie udział ośmiu graczy – amatorów, którzy wygrają turnieje odbywające się w pięciu miastach Polski oraz w online. Za nami już dwa turnieje w Poznaniu i jeden w Gdańsku, a czekają nas jeszcze emocje w Szczecinie, Warszawie i Zabrzu. Zapisać można się na stronie lub bezpośrednio na stadionie.

Zapisy na eventy:

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ W SZCZECINIE (29 PAŹDZIERNIKA) >> 

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ W WARSZAWIE (6 LISTOPADA) >>

ZAPISZ SIĘ NA 1. TURNIEJ ONLINE (9 LISTOPADA) >>

ZAPISZ SIĘ NA 2. TURNIEJ ONLINE (16 LISTOPADA) >>

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ W ZABRZU (19 LISTOPADA) >>

Marcowe finały, o które walczą amatorzy w Open, transmitowane będą na antenie Polsat Games i w Internecie. Wyłonią one dwóch zwycięzców i to oni dostąpią zaszczytu walki o mistrzostwo kraju. Turniej finałowy piątej edycji PKO BP Ekstraklasa Games planowany jest na 1-2 kwietnia. Oprócz dwóch najlepszych amatorów weźmie w nim udział sześciu najlepszych profesjonalnych graczy FIFA w Polsce, wyłonionych z formuły Pro.

Poza awansem na finały Open uczestnicy każdego z turniejów na stadionie mogą liczyć na inne niespodzianki. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe. Czołowi zawodnicy turnieju otrzymają bluzy i koszulki firmy PROSTO, vouchery do wykorzystania w restauracjach KFC, gadżety PKO BP Ekstraklasa Games i klubów oraz podwójne wejściówki na ligowe mecze.

Poza nagrodami, na uczestników czekają także wizyty piłkarzy klubów będących gospodarzami danego turnieju. Będzie można z nimi zrobić zdjęcia, wziąć autografy bądź pograć w FIFĘ. 

Źródło i foto: Biuro Prasiwe Ekstraklasy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.