Po ponad półrocznej przerwie Turośnianka wraca na własne boisko. „Idzie nowe” (WIDEO)

W niedzielę 8 maja KS Turośnianka rozegra jedno z ważniejszych spotkań sezonu. Zespół z Turośni podejmie na własnym obiekcie sąsiadującą w tabelki drużynę z Rutek! Będzie to pierwszy mecz Turośnianki po ponad półrocznej przerwie.

KS Turośnianka, klub z podlaskiej Klasy A, kilkakrotnie gościł na łamach Galaktycznego Futbolu. Działacze z Turośni zaskakują marketingowymi pomysłami. Klub jest niesłychanie aktywny w mediach społecznościowych, a liczba fanów obserwujących fanpage na Facebooku robi ogromne wrażenie. Turośnianka pod tym względem zajmuje 3. miejsce na Podlasiu, ustępując tylko Jagiellonii Białystok i Wigrom Suwałki. Klub jest rozpoznawalny już nie tylko w swoim regionie. Więcej o Turośniance możecie przeczytać klikając TUTAJ

Niedziela 8 maja będzie wyjątkowym dniem w historii klubu z Turośni. Zespół z podlaskiej Klasy A wraca bowiem po ponad półrocznej przerwie, a smaczku dodaje fakt, że rywalem Turośnianki będzie GKS Rutki, rywal sąsiadujący z nią w tabeli.

– Po ponad półrocznej pracy zarządu klubu, kibiców, samorządu, sponsorów oraz grupie „Socios” możemy wreszcie pochwalić się budynkiem szatni, który przeszedł generalny remont. To co konkretnie udało się zrobić, kto brał udział w remoncie i jakimi sposobami pokażemy Wam w kolejnym obszernym filmiku. A dziś chcielibyśmy przedstawić małą „zajawkę” naszego obiektu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek drogi i z czasem KS Turośnianka stanie się mocnym punktem na piłkarskiej mapie Polski! – mówią przedstawiciele klubu.


– Na domowym obiekcie biało-niebieskich doszło do wielkich zmian związanych z remontem budynku szatni oraz renowacją trybun jak i murawy. Sama płyta przeszła pełną gamę zabiegów agrotechnicznych i na dzień dzisiejszy jest w końcu gotowa do gry na najwyższym poziomie. Zostały wybudowane 3 poziomowe trybuny ustalające po raz pierwszy oficjalną liczbę miejsc siedzących na 150 „krzesełek”. Dzięki zarządowi KST, sponsorom, gminie oraz kibicom budynek szatni przeszedł całkowitą odmianę. Wydzielone zostały szatnie dla gości oraz pomieszczenie sędziowskie. Zbudowano natryski wraz z pomieszczeniem sanitarnym dla zawodników. Zaprojektowano, wykonano oraz zamontowano w szatni pełne personalizowane umeblowanie, wyposażono nas również w sprzęt AGD oraz profesjonalny system uzdatniania wody. Zadbano o wentylację oraz ogrzewanie budynku montując w nim klimatyzację. W pomieszczeniu zawodników gospodarzy zamontowany został rzutnik oraz ekran projekcyjny. Jednym słowem: Idzie Nowe! – podkreślają działacze Turośnianki.

Niedzielne spotkanie przeciwko GKS-owi Rutki rozpocznie się o godzinie 17. Relację z tego meczu możecie obejrzeć na kanale YouTube. Link TUTAJ


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.