Prezes Jagiellonii Białystok: Wypłacimy zawodnikom zaległe pensje

Jagiellonia Białystok zalega z wypłatami dla swoich zawodników. Pensje mają zostać uregulowane w najbliższym czasie, ale – jak podaje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” – fundusze klubu ze stolicy Podlasia nie znajdują się w najlepszej kondycji.

W czwartek Piotr Wołosik poinformował, że Jagiellonia Białystok nie wypłaciła należnej gaży swoim zawodnikom.

– Zła kondycja [finansowa] klubu i zaciskanie pasa odbiło się na kieszeniach piłkarzy, którzy nie dostali wypłat za ostatni miesiąc – napisał dziennikarz na łamach „PS, dodając też komentarz na Twitterze.

– Pożar w Białymstoku. Piłkarze Jagiellonii nie dostali wypłaty.

Na wpis i artykuł pochodzącego z Białegostoku dziennikarza zareagował Wojciech Pertkiewicz, prezes białostockiego klubu, który poinformował, że wypłaty dla zawodników zostaną uregulowane w ciągu tygodnia. Powodem zaległości mają być kwestie formalne, a nie, jak twierdzi Piotr Wołosik, braki w kasie „Dumy Podlasia”.

Piotr Wołosik pozostaje jednak przy swoim stanowisku, że finanse Jagi mają się kiepsko.

– Nowy prezes, wszak Pertkiewicz jest nim dopiero od kilkudziesięciu dni stara się wprowadzać plan naprawczy, ale sytuacja jest niewesoła. Jagiellonia kończy rok ze stratą około 10 milionów złotych – twierdzi dziennikarz „PS”.

Jagiellonia w kolejnym meczu PKO BP Ekstraklasy spotka się w sobotę na wyjeździe z Lechem Poznań.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.