Przemysław Mystkowski: Znamy potencjał przeciwnika, ale Jaga ma także swoje atuty

Przemysław Mystkowski, zawodnik Jagiellonii Białystok, odpowiadał na pytania dziennikarzy przed niedzielnym meczem PKO BP Ekstraklasy z Wisłą Płock.

Do tej pory Przemysław Mystkowski zdobył w Ekstraklasie cztery gole, wszystkie na wyjazdach.

– Skoro ostatnio na konferencji gościł Miłosz Matysik, który mówił o pierwszej bramce i strzelił gola w Mielcu, to wierzę, że jest to dobry prognostyk. Mam nadzieję, że po czterech trafieniach na obiektach rywali w końcu coś mi wpadnie przy Słonecznej – podkreśla piłkarz Jagiellonii.

Mystkowski podkreśla, że nikt w białostockim zespole nie sugeruje się wyjazdową niemocą Wisły Płock.

– Ekstraklasa jest specyficzna. Chyba nie ma osoby w szatni, która sugerowałaby się przed niedzielnym spotkaniem bilansem wyjazdowym Wisły Płock. W naszej lidze trzeba przede wszystkim skupiać się na pracy biegowej, od tego trzeba zaczynać. Oczywiście znamy potencjał przeciwnika, ale my także mamy swoje atuty. Jeżeli uwydatnimy je na boisku, to wygramy. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości – przekonuje „Mystek”.

Zawodników odniósł się także do swojej dyspozycji na początku rundy wiosennej.

– Jestem dobrze przygotowany fizycznie, podobnie jak cały zespół. Złapałem regularność, trener dał mi dużo wsparcia. Szkoleniowiec ma fajne podejście do zawodników, utrzymuje z nami dobry kontakt i zawsze możemy z nim porozmawiać – zakończył Przemysław Mystkowski.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.