fbpx

Robert Lewandowski już wkrótce zakończy karierę reprezentacyjną? Zbigniew Boniek wieszczy pożegnanie kapitana z kadrą

Zbigniew Boniek podczas rozmowy na kanale „Prawda Futbolu” stwierdził, że najbliższe miesiące będą ostatnimi w reprezentacyjnej karierze Roberta Lewandowskiego.

Reprezentacja Polski znalazła się w bardzo trudnej sytuacji w grupie eliminacyjnej EURO 2024. Podopieczni Fernando Santosa mają na koncie zaledwie trzy punkty ugrane w trzech meczach. Po kompromitacji w spotkaniu z Mołdawią (2:3) na kadrę narodową wylano kubły pomyj, Najwięcej oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, a opinia publiczna wręcz żąda, aby gracz FC Barcelony oddał opaskę kapitan, a nawet zrezygnował z gry w biało-czerwonych barwach.

Na ten temat głos zabrał Zbigniew Boniek, który w rozmowie na kanale „Prawda Futbolu” wysnuł tezę, że nadchodzące miesiące będą ostatnimi w reprezentacji Polski dla Roberta Lewandowskiego. Wiele zależy od tego czy Polska awansuje na mistrzostwa Europy w Niemczech w przyszłym roku.

– Robert robi się coraz starszy i też trzeba na to patrzeć. Uważam, że po mistrzostwach Europy Robert Lewandowski zatrzyma się w reprezentacji – stwierdził Zbigniew Boniek.

Jeśli Lewandowski zagra na nadchodzącym EURO 2024, byłby to dla niego szósty duży turniej reprezentacyjny w karierze. Napastnik wziął udział także w mistrzostwach Europy 2012, 2016 i 2020, a także mistrzostwach świata w 2018 oraz 2022 roku.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.