Ruch Chorzów z kolejnym awansem! Tym razem technologicznym!

To kolejny awans Ruchu Chorzów! Sportowo w przyszłym sezonie jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów zagra w Fortuna 1 Lidze, a od dziś może pochwalić się również nową stroną internetową, dzięki której kibice będą mogli być jeszcze bliżej klubu. To efekt nawiązania współpracy z firmą Stellis, która została Partnerem Technologicznym Ruchu Chorzów.

W dobie social mediów oraz innych kanałów komunikacji bardzo ważne jest, by zbudować na tyle ciekawą i intuicyjną stronę internetową, by kibice jak najczęściej chcieli ją odwiedzać. Nie jest to łatwe, dlatego Ruch Chorzów nawiązał współpracę z firmą Stellis, która została nowym Partnerem Technologicznym klubu i swoim doświadczeniem ma pomóc w rozwoju organizacyjno-marketingowym beniaminka Fortuna 1 Ligi.

– Cały czas się odbudowujemy, teraz sportowo wywalczyliśmy awans na zaplecze Ekstraklasy i nie chcemy odstawać także pod względem organizacyjnym. Nasza strona internetowa wymagała już odświeżenia i cieszę się, że trafiliśmy na firmę Stellis. Jej pracownicy mają ogromne doświadczenie w branży sport-tech i widzieliśmy już witryny, które zostały stworzone dla innych klubów czy instytucji, w tym wielu uznanych marek. Nasza współpraca układała się na tyle dobrze, że podjęliśmy decyzję o jej rozwinięciu i cieszę się, że Stellis został Partnerem Technologicznym naszego klubu – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów SA.

Nowy serwis ksruch.com posiada szereg udogodnień zarówno dla kibiców jak i redaktorów klubu. W jej tworzeniu użyto platformy Stellis One, która integruję stronę Ruchu z kanałami social media oraz YouTube. To pozwoli kibicom na zapoznanie się z materiałami jeszcze z panelu strony, co jest znacznie wygodniejsze niż otwieranie poszczególnych programów czy aplikacji.

Jeśli chodzi o usprawnienie pracy redaktorów, to oprócz braku konieczności kopiowania treści video, galerii zdjęć czy innych form graficznych, dodatkowym ułatwieniem jest funkcja „smart cropping”. Przy dodaniu aktualności administrator może zaznaczyć najważniejszy punkt zdjęcia i system sam pilnuje kadrowania we wszystkich formatach zdjęć i dostosuje jego rozmiary do poszczególnych rozdzielczości ekranów końcowych.

Sama administracja strony jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z wdrożeniem witryny oraz jej zarządzaniem. Przy okazji nowoczesny layout oraz ułożenie poszczególnych elementów na stronie tworzy bardzo dobre wrażenie.

– Przede wszystkim jestem dumny, że możemy współpracować z taką marką, jak Ruch Chorzów, czyli jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Jako fan sportu doskonale zdaję sobie sprawę, jaką drogę przeszedł klub z Cichej, by wrócić do elity, bo Fortuna 1 Liga to już futbol na wysokim poziomie. Mogę powiedzieć, że pod względem technologicznym jest już w Ekstraklasie, a teraz życzę drużynie, by awansowała do niej sportowo – mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO firmy Stellis.

– To dopiero początek transformacji technologicznej klubu, w planach mamy wdrożenie kolejnych modułów Platformy ze zintegrowaną bazą kibiców na czele. Dzisiejsze możliwości tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że „sky is the limit”. Mamy już pomysły, które kibicom Ruchu na pewno przypadną do gustu, a przy okazji idą za tym wymierne korzyści. Nam również zależy na rozwoju chorzowskiego klubu i jestem przekonany, że cała Niebieska społeczność będzie zadowolona – dodaje Łukasz Gąsiorowski.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Ruchu Chorzów

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.