Sensacyjny kandydat do objęcia funkcji szkoleniowca Widzewa Łódź

Jednym z kandydatów do objęcia posady trenera Widzewa Łódź jest Walter Pandiani – poinformował na Twitterze Dominik Piechota, dziennikarz Newonce.sport.

Władze Widzewa poinformowały o zwolnieniu Marcina Kaczmarka z funkcji trenera pierwszego zespołu. Natychmiast pojawiły się nazwiska kilku kandydatów do objęcia schedy po byłym już szkoleniowcu łódzkiego klubu.

Sensacyjną wiadomość podał na Twitterze wspomniany Dominik Piechota. Jednym z trenerów wymienianych w kontekście pracy z Widzewem jest Walter Pandiani, porównywany w Hiszpanii do Diego Simeone, szkoleniowca Atletico Madryt.

Poważnym kandydatem, aby poprowadzić Widzew Łódź jest Walter Pandiani. W Hiszpanii porównywany do Diego Simeone. Wielka osobowość, lider, z szacunkiem piłkarzy, stawia na ciężką pracę i wyciskanie maxa – napisał Dominik Piechota

Urugwajczyk podczas kariery piłkarskiej swoje największe sukcesy odnosił w Hiszpanii. Wraz z Deportivo de La Coruña, Mallorcą oraz Espanyolem trzykrotnie zdobył Puchar Króla. W sezonie 2006/2007 w barwach Espanyolu był także królem strzelców rozgrywek Pucharu UEFA. Pandiani w rozgrywkach La Liga zanotował 279 występów, w których strzelił 83 gole i zaliczył 5 asyst. W swoim CV ma również występy (31) w angielskiej Premier League, w zespole Birmingham City.

W swojej pracy szkoleniowej 44-latek prowadził jeden klub, hiszpański Lorca FC. Podopiecznym Pandianiego był polski bramkarz Piotr Gorczyca. Link do rozmowy z golkiperem TUTAJ.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “Sensacyjny kandydat do objęcia funkcji szkoleniowca Widzewa Łódź”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.