Sławomir Peszko skomentował decyzje selekcjonera „Niektórzy dziennikarze dają się nabrać na bajerkę Sousy”

Sławomir Peszko był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Były reprezentant Polski zabrał głos na temat decyzji Paulo Sousy.

Odcinek został nagrany dzień po meczu Anglia – Polska w eliminacjach mistrzostw świata. Sławomir Peszko skomentował postawę podopiecznych Paulo Sousy i decyzje selekcjonera.

– Co bym zarzucił Sousie? Takie bajerowanie. Dziwię się dziennikarzom, że dają się nabrać na bajerkę, że on z systemu 3-5-2 przejdzie w 4-4-2, i to płynnie. Do mnie to jakoś nie trafia. Sousa dobrze wygląda w garniturze, dobrze się wypowiada i fajnie to wygląda, ale brakowało mi przełożenia tego na boisko już od pierwszej minuty, a nie kiedy jest nóż na gardle – powiedział Peszko. 

– Gratuluję mu odwagi, stawiania na nowych, bo to odświeżające. Choć może to nie odwaga, a desperacja, bo przegrywasz 0:2 z Węgrami, masz na boisku trzech napastników o podobnej roli i doprowadzasz do remisu 3:3. W drugiej połowie z Anglią też graliśmy lepiej, ale gola strzeliliśmy po błędzie, który John Stones popełnia raz na sto meczów. Ale taka jest piłka – podkreślił zawodnik Wieczystej Kraków.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.