Sportmarketing organizuje webinar „Biznes koszulek piłkarskich w Polsce”

Redakcja Sportmarketing.pl startuje z cyklem webinarów dyskusyjnych. Pierwszy z nich odbędzie się już 21 września 2022 roku o godzinie 10:00 i będzie poświęcony biznesowi koszulek piłkarskich w Polsce.

Pod koniec sierpnia 2022 roku, redakcja Sportmarketing.pl opublikowała obszerny artykuł, w którym poruszyła kwestię sprzedaży koszulek klubów PKO BP Ekstraklasy, a także przedstawiła wyniki sprzedaży poszczególnych zespołów w sezonie 2021/2022, uwzględniając drużyny, które rywalizują w najwyższej klasie rozgrywkowej w obecnej kampanii.

Artykuł odbił się szerokim echem w piłkarskim środowisku i wywołał niemałą dyskusję, zarówno u samych kibiców konkretnych drużyn, jak i dziennikarzy czy ekspertów. Nic więc dziwnego, że redakcja Sportmarketing.pl, która organizuje swój premierowy webinar dyskusyjny, bierze pod lupę biznes koszulek piłkarskich w Polsce. Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób, które zajmują się działami marketingu oraz handlu w klubach sportowych, a także kibiców, którzy chcą zapoznać się z całym procesem sprzedażowym.

Podczas spotkania, które odbędzie się 21 września 2022 roku o godzinie 10:00, wystąpią eksperci zajmujący się na co dzień branżą sportową:

– Kuba Malicki: projektant logo, strojów, autor blogu polskielogo.net

– Piotr Borkowski: właściciel sklepu KLASYKA.STORE i agencji marketingowej Ofenso

– Szymon Raniszewski: prawnik z Towarzyszenia Sieci Naukowej Prawa Sportowego

– Damian Filipowski, redaktor naczelny TheSport.pl

W trakcie webinaru dyskusyjnego zostaną poruszone między innymi następujące tematy:

– W jaki sposób poprawić wyniki sprzedaży koszulek piłkarskich?

– Czy wyniki klubowe faktycznie wpływają na zwiększony popyt?

– Na jakie aspekty należy zwracać uwagę przy współpracy z dostawcą?

– Dlaczego Polacy rezygnują z finalnego zakupu?

Co ważne, spotkanie jest bezpłatne, ale o ograniczonej liczbie miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są poprzez stronę www. sportmarketing.pl

Szczegóły techniczne będą przekazane w wiadomości mailowej po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.