Stanowisko Sokoła Sieniawa ws. tytułu artykułu po meczu z Lublinianką. Zero etyki, wszystko, aby przyciągnąć czytelnika

W ostatniej kolejce rozgrywek czwartej grupy III ligi Sokół Sieniewa przegrał 2:7 z Lubinianką. Po meczu wiele kontrowersji wywołała relacja z tego spotkania zamieszczona na portalu podkarpacie.live opatrzona tytułem…”Sokół Sieniawa rozniesiony jak gnój na polu. Stracili pięć bramek w dziesięć minut”.

Powyższy tytuł na niewiele wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem. Nie można go nazwać nawet „clickbajtem”. Zachodzę w głowę co miał na myśli autor tej relacji. Redaktor, który wysmarował taki „wyszukany” tytuł, nie ma nawet odwagi podpisywać się pod swoimi publikacjami, o czym wspomniał klub z Sieniawy w swoim oficjalnym oświadczeniu. Jego treść poniżej:

Do artykułu odniósł się również klub z Lublina, które również wyraził oburzenie.

– Nie milkną echa naszego niedzielnego zwycięstwa. My też ogromnie cieszymy się z przełamania, ale chcieliśmy przypomnieć, że to piłka nożna, a nie mistrzostwa akademii rolniczych w roznoszeniu czegokolwiek po polu. Każdemu rywalowi należy się szacunek. W niedzielę to Sokół musiał przełknąć gorycz wysokiej porażki, innym razem możemy to być my. My dziękujemy Sokołowi Sieniawa za sportową rywalizację, a niektórym dziennikarzom zalecamy zimne okłady na głowę – czytamy na facebookowym profilu Lublinianki.

Niektórzy nie mają żadnych zahamowań, aby tylko za wszelką cenę przyciągnąć czytelnika…

Fortuna 1 Liga (471) Legia Warszawa (548) PKO BP Ekstraklasa (1039) PZPN (425) reprezentacja Polski (924) transfery (333)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.