Szkoleniowiec trzecioligowego zespołu podał się do dymisji

Trzecioligowa Polonia Środa Wielkopolska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że szkoleniowiec Marcin Duchała podał się do dymisji.

Zespół ze Środy Wielkopolskiej zaliczył fantastyczny poprzedni sezon, w którym zajął trzecie miejsce w rozgrywkach III ligi (grupa druga). W obecnej kampanii nie radzi już sobie tak dobrze i po ośmiu kolejkach zajmuje 13. miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Wczoraj Polonia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o dymisji szkoleniowca Marcina Duchały.

– Po wczorajszym meczu Polonii Środa z Cartusią trener Polonii Środa Marcin Duchała podał się do dymisji, która dzisiaj została przyjęta przez Zarząd sekcji piłki nożnej naszego klubu – czytamy w komunikacie.

– W najbliższym tygodniu, co najmniej do meczu z Pogonią II Szczecin pierwszy zespół będzie więc prowadzony przez Pawła Juszczyka i Marcina Andrzejewskiego. W bieżącym tygodniu Zarząd klubu zdecyduje o kształcie sztabu pierwszej drużyny w następnym okresie – informuje Polonia.

Władze klubu ze Środy Wielkopolskiej podziękowały szkoleniowcowi za fantastyczną pracę.

– Marcin zasłużył na ogromne słowa pochwały za wieloletnią pracę na rzecz klubu, był asystentem kilku trenerów w naszym klubie i wraz z Pawłem Juszczykiem i profesorem Marcinem Andrzejewskim przez ostatnie dwa lata wykonał ogromną pracę, która przyniosła w poprzednim sezonie znakomite 3 miejsce w rozgrywkach III ligi. Dziękujemy Marcinie za zaangażowanie, poświęcony czas, mnóstwo sukcesów i niezapomniane chwile radości.

W następnej kolejce Polonia Środa Wielkopolska zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Pogoni Szczecin.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.