Tak reprezentacja Polski zagra z Czechami. Probierz znów szykuje zmiany

Według doniesień dochodzących z obozu kadry, Michał Probierz znów szykuje zmiany w wyjściowym składzie reprezentacji Polski.

Do sporych przetasowań ma dojść zwłaszcza w defensywie. Michał Probierz ponownie zamierza zagrać w ustawieniu z trzema obrońcami, ale miejsce w składzie w porównaniu z dwoma poprzednimi meczami, zachowa jedynie Jakub Kiwior. W październikowych spotkaniach zawodnik Arsenalu występował Tomaszem Kędziorą oraz debiutującym wówczas Patrykiem Pedą. Teraz obaj mają zasiąść na ławce rezerwowych.

Z doniesień medialnych wynika, że centralną postacią w obronie ma być Paweł Bochniewicz, kapitan holenderskiego Heerenveen. 27-latek w reprezentacji rozegrał dotąd tylko dwa spotkania. Do składu ma wrócić Jan Bednarek, którego zabrakło podczas październikowego zgrupowania.

Między słupkami zobaczymy oczywiście Wojciecha Szczęsnego, co potwierdził już w poniedziałek selekcjoner.

Na bokach, jako wahadłowi zaprezentują się Przemysław Frankowski i Nicola Zalewski. W środku pomocy wystąpić mają Piotr Zieliński, Bartosz Slisz oraz Damian Szymański.

W ataku obok Roberta Lewandowskiego zagra Karol Świderski.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami:

Wojciech Szczęsny – Jan Bednarek, Paweł Bochniewicz, Jakub Kiwior – Przemysław Frankowski, Bartosz Slisz, Damian Szymański, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski – Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.