Trener Grudnia 2021 w PKO Bank Polski Ekstraklasie

Ostatnią nagrodę Trenera Miesiąca PKO Bank Polski Ekstraklasy w 2021 roku zgarnął Kamil Kiereś. To pierwsze takie wyróżnienie, które powędruje do przedstawiciela Górnika Łęczna.

Trener Kamil Kiereś jako jedyny w całej stawce może pochwalić się kompletem punktów w grudniu. Jego podopieczni rozegrali trzy spotkania i wszystkie wygrali, zdobywając 6 goli oraz tracąc zaledwie 2. Dzięki zwycięstwu z Jagiellonią Białystok, Cracovią oraz KGHM Zagłębiem Lubin, Górnik Łęczna wyrównał swój rekord zwycięstw w PKO BP Ekstraklasie. Dodatkowo beniaminek na koniec roku kalendarzowego wydostał się ze strefy spadkowej i przezimuje na bezpiecznej 15. pozycji.

Warto dodać, że Kamil Kiereś zdobył pierwsze wyróżnienie dla najlepszego trenera zarówno dla siebie, jak i dla przedstawiciela Górnika Łęczna. Miesiąc wcześniej premierową nagrodę personalną i klubową zgarnął Dariusz Banasik z Radomiaka Radom.

Wyboru Trenera Miesiąca dokonują szkoleniowcy osiemnastu klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. W grudniu Kamil Kiereś otrzymał ponad połowę głosów, z kolei na drugim miejscu uplasował się Dariusz Banasik z 3 nominacjami.

TRENERZY MIESIĄCA PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASY 2021/2022:

GRUDZIEŃ 2021: KAMIL KIEREŚ (GÓRNIK ŁĘCZNA)

LISTOPAD 2021: DARIUSZ BANASIK (RADOMIAK RADOM)

PAŹDZIERNIK 2021: MACIEJ SKORŻA (LECH POZNAŃ)

WRZESIEŃ 2021: TOMASZ KACZMAREK (LECHIA GDAŃSK)

SIERPIEŃ 2021: MACIEJ SKORŻA (LECH POZNAŃ)

LIPIEC 2021: JACEK MAGIERA (ŚLĄSK WROCŁAW)

Źródło: Biuro Prasowe PKO BP Ekstraklasy

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.