Trener z ekstraklasowym doświadczeniem został szkoleniowcem czwartoligowego Zawiszy Bydgoszcz

Piotr Kołc zostałem trenerem pierwszej drużyny Zawiszy Bydgoszcz.

34-letni szkoleniowiec pochodzi z Gdańska. Jako piłkarz występował w takich klubach jak: Pogoń Szczecin, Gryf Wejherowo, Jeziorak Iława i Sokół Ostróda. Z tym ostatnim klubem uzyskał awans z III do II ligi

Przez ostatnie pół roku Piotr Kołc pełnił rolę asystenta trenera Krzysztofa Brede w ekstraklasowym Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Zawisza to na pewno ciekawy projekt. To zdecydowało o tym, że się tutaj pojawiłem. Myślę, że to dobra opcja dla obu stron. Dla mnie jako młodego trenera, który marzy o dużej piłce i zgłasza się do niego duży klub z tradycjami. Ta opcja bardzo mi się spodobała. Wiem na jakim etapie jest Zawisza, czego potrzebuje, jakie są oczekiwania. Na pewno duże wyzwanie, ale jestem spokojny. Ostatnimi czasy zebrałem sporo doświadczenia, dlatego myślę, że jestem w stanie to wszystko przekazać i zrobić dużo dla bydgoskiego Zawiszy. Cieszę się, że mogę dzisiaj tutaj być – powiedział nowy szkoleniowiec Zawiszy w rozmowie z klubowymi mediami.

Zawisza Bydgoszcz po rundzie jesiennej z dorobkiem 39 punktów znajduje się na czele tabeli kujawsko-pomorskiej IV ligi. Bydgoski zespół poniósł zaledwie jedną porażkę i jest faworytem w walce o awans do III ligi.

Źródło i foto: Zawisza Bydgoszcz/Facebook

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.