Tych piłkarzy obserwuje Michał Probierz. Będą powroty do reprezentacji Polski?

Według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu „Meczyki.pl” na liście obserwowanych przez Michała Probierza znaleźli się piłkarze dawno niewdziani w kadrze narodowej.

Już w najbliższy czwartek Michał Probierz ogłosi powołania na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Nasza kadra zmierzy się z Czechami w eliminacjach do Euro 2024 oraz towarzysko z Łotwą. Selekcjoner wraz ze swoim sztabem obserwuje kilkunastu graczy. Są wśród nich piłkarze, których dawno nie widzieliśmy w narodowych barwach.

Według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu “Meczyki.pl” na liście znaleźli się Paweł Bochniewicz, Paweł Dawidowicz (ten właśnie doznał urazu, przez co będzie niedostępny na zgrupowaniu), Kacper Kozłowski, Mateusz Łęgowski, Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca, Nicola Zalewski i Szymon Żurkowski. Dziennikarz przekazał, że ci piłkarze byli obserwowani przez ostatnie trzy tygodnie.

– Paweł Bochniewicz, Paweł Dawidowicz, Kacper Kozłowski, Mateusz Łęgowski, Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca, Nicola Zalewski i Szymon Żurkowski – ci zawodnicy byli najczęściej obserwowani przez Michała Probierza i jego sztab w ostatnich trzech tygodniach. Nie oznacza to, że każdy z nich otrzyma powołanie, ale daje pewną perspektywę, na których pozycjach trwają poszukiwania – powiedział Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale YouTube serwisu Meczyki.pl.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.