Warto przychodzić na mecze Turośnianki. Trzecia siła „kibicowska” na Podlasiu (WIDEO)

Turośnianka Turośń Kościelna, klub z podlaskiej Klasy A, wyrósł na trzecią siłę w regionie, jeśli chodzi o zainteresowanie ze strony kibiców.

Turośnianka na piłkarskiej mapie Podlasia znajduje się dopiero od 2020 roku. Klub w tym czasie zdobył wierne rzesze kibiców. Na meczach A-klasowego zespołu panuje atmosfera rodem z najgorętszych światowych stadionów. Dowodem może być poniższy filmik.

Klub z Turośni Kościelnej może również pochwalić się liczbą fanów obserwujących fanpage na Facebooku. Już ponad 6 tysięcy!!! sympatyków śledzi profil Turośnianki. Należy tutaj podkreślić, że większą liczbą kibiców na FB posiadają na Podlasiu tylko ekstraklasowa Jagiellonia Białystok i pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Zespół z Turośni Kościelnej został wybrany drużyną roku Powiatu Białostockiego w 67 Plebiscycie Sportowym zorganizowanym przez Kurier Poranny. Teraz czas na rywalizację na etapie wojewódzkim.

Zdjęcie

Za sukcesami medialnymi i organizacyjnymi przyjdą też z pewnością w niedalekiej przyszłości również te sportowe. Aktualnie zespół Turośnianki zajmuje z dorobkiem 20 punktów czwarte miejsce w tabeli rozgrywek trzeciej grupy podlaskiej Klasy A. Strata do lidera, rezerw łomżyńskiego ŁKS-u, wynosi siedem „oczek”.

W nadchodzącym roku z pewnością niejednokrotnie usłyszymy o klubie z Podlasia. Turośnianka rozwija się w tempie błyskawicznym, a pomysły wprowadzane w życie przez działaczy są godne naśladowania w zespołach z Niższych Lig w Polsce.

Mamy zgraną ekipę ludzi z masą pomysłów które realizujemy i dwa razy tyle zapału do pracy. Zapraszamy do obserwowania naszych poczynań – mówią w Turośniance.

Zachęcam do obserwowania mediów społecznościowych Turośnianki.

Facebook – link TUTAJ

Twitter – link TUTAJ

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.