Wojciech Mroziński, dziennikarz współpracującego z GF portalu „Kościańska Telewizja KLIN-TV” w swoim prywatnym rankingu przydzielił tytuł „Frajerów Roku 2020” drużynie Lecha Poznań.
Wojciech Mroziński tytuł ten przyznał z bólem serca, gdyż jest wiernym kibicem „Kolejorza” od dziecka. Redaktor „Kościańskiej Telewizji KLIN-TV” przenalizował występy Lecha w obecnym sezonie i wypunktował te, które w głównej mierze zaważyły o „wyróżnieniu”.
– Zadałem sobie trochę trudu, postanowiłem poszperać i znaleźć osiągnięcia Żurawia i spółki pozwalające na zdobycie tego zaszczytnego trofeum – mówi Wojciech.
Oto one:
– 8 lipca – 1/2 finału PP: Lech – Lechia Gdańsk, mecz w którym Lech ma przewagę remisuje 1:1. W serii rzutów karnych pierwszych dwóch jedenastek nie wykorzystuje Lechia. „Kolejorz” nie chce być gorszy, marnuje trzy ostatnie rzuty karne. Odpada w półfinale i kolejny PP przechodzi koło nosa;
– 21 sierpnia – PKO BP Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech, do 82 minuty Lech prowadzi 1:0, ale przegrywa 1:2;
– 30 sierpnia – PKO BP Ekstraklasa: Lech – Wisła Płock, Kolejorz traci zwycięstwo w 88 minucie;
– 8 listopada – PKO BP Ekstraklasa: Legia – Lech, Lech traci bramkę i przegrywa mecz w ostatniej akcji meczu;
– 22 listopada – PKO BP Ekstraklasa: Lech – Raków Częstochowa, Raków wyrównuje stan meczu w doliczonym czasie gry;
– 26 listopada Liga Europy: Standard Liege–Lech, „Kolejorz” traci bramkę na 1:2 w doliczonym czasie gry;
– 3 grudnia – Liga Europy: Benfica Lizbona – Lech, zespół ma jeszcze szansę na wyjście z grupy, ale trenerski super talent Żuraw wystawia rezerwowy skład. Wynik 0:4;
– 16 grudnia – PKO BP Ekstraklasa: Lech – Pogoń Szczecin 0:4, bez komentarza
– 19 grudnia PKO BP Ekstraklasa: Lech – Wisła Kraków, „Biała Gwiazda” przyjeżdża po sześciu meczach bez zwycięstwa, ale gdzie najlepiej się przełamać? Oczywiście w Poznaniu.
******
Zachęcam do odwiedzania portalu Kościańska Telewizja KLIN-TV. Link TUTAJ
******
Czytaj także:
- W takim składzie reprezentacja Polski zagra z Litwą
- PZPN szykuje rezerwowy termin finału Pucharu Polski
- Powołania na towarzyskie mecze reprezentacji Polski do lat 21
- Znamy terminy meczów Jagiellonii i Legii w ćwierćfinałach Ligi Konferencji
- Adrian Siemieniec po awansie Jagiellonii do ćwierćfinału Ligi Konferencji. „Zapisaliśmy się na kartach historii”
- Obsada sędziowska 22. kolejki Betclic 2 Ligi
- Obsada sędziowska 24. kolejki Betclic 1 Ligi
- Obsada sędziowska 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy