Wpis Krystiana Bielika. „Trudno jest mi napisać tę wiadomość. Jestem całkowicie zdruzgotany”

Krystian Bielik po raz pierwszy zabrał głos za pośrednictwem mediów społecznościowych po kolejnym zerwaniu więzadła krzyżowego.

Krystian Bielik po raz drugi w swojej karierze zerwał więzadła krzyżowe. Piłkarz Derby County stracił szansę wyjazdu z reprezentacją Polski nadchodzące mistrzostwa Europy. Przed nim długa i żmudna rehabilitacja. 23-latek niedawno wrócił do gry po 10-miesięcznej przerwie spowodowanej identyczną kontuzją. Pomocnik znajdował się w kapitalnej formie, został wybrany zawodnikiem miesiąca grudnia 2020 w Championship.

Krystian Bielik po raz pierwszy po koszmarnej kontuzji zdecydował się zabrać głos za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Trudno jest mi napisać tę wiadomość. Jestem całkowicie zdruzgotany, że uszkodziłem więzadło krzyżowe w moim prawym kolanie, co oznacza, że ominie mnie reszta sezonu. Wiem, czego potrzebuję, aby wrócić. Mam wokół siebie wspaniałe wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół, kolegów z drużyny i pracowników drużyny Derby County oraz reprezentacji . Wszystkim moim sympatykom dziękuję za miłe wiadomości i najlepsze życzenia. To wiele dla mnie znaczy. Mogę obiecać wam tylko jedną rzecz. Zrobię wszystko, co mogę, podczas mojej rehabilitacji, aby wrócić w jak najlepszej kondycji i dawać pełne wsparcie moim kolegom z drużyny przez resztę sezonu – napisał Krystian Bielik na Instagramie.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.