Znany raper został nowym sponsorem B-klasowego klubu

Wacław Osiecki, znany pod pseudonimem „Wac Toja”, zdecydował się pomóc swojemu klubowi ze swojej rodzinnej miejscowości. Znany raper został nowym sponsorem Olimpii Kisielice.

„Wac Toja”, zdecydował się pomóc klubowi, w którego barwach występował jako junior.

– Właśnie zostałem sponsorem klubu piłkarskiego MLKS Olimpia Kisielice, skąd pochodzę i gdzie grałem w juniorach na prawej pomocy. Zaprojektowaliśmy nowe stroje z logo „CAŁY LOKAL SKACZE” obok herbu miasta i drużyny. Lecimy po awans! – napisał na Facebooku.

Olimpia Kisielice w sezonie 2022/23 występuje w rozgrywkach trzeciej grupy warmińsko-mazurskiej B-klasy. Zespół rozpocznie rywalizację w najbliższą niedzielę meczem z Iskrą Smykówko.

W mediach społecznościowych ukazał się komunikat, w którym Olimpia informuje o tym, że znany raper nie zapomniał o klubie z rodzinnej miejscowości.

– Z wielką przyjemnością przekazujemy Wam wiadomość o nowym członku osób wspierających Trójkolorowych! Zostaje nim artysta znany na całą Polskę – Wac Toja, młody raper pochodzący z naszego miasteczka! Wacława możecie kojarzyć z takich hitów jak „Kapitan”, „Perfect” czy chociażby „LUCKY PUNCH”, a jeżeli jakimś cudem o nim nigdy nie słyszeliście – śledźcie nasze media społecznościowe, ponieważ niejednokrotnie będzie tu o nim głośno! Cieszymy się, że pomimo sławy, którą osiągnął, wciąż pamięta o swoim LOKALnym zespole i z własnej inicjatywy chce pomóc w jego rozwoju! Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron, a Wacławowi dziękujemy za zaufanie i obiecujemy godnie reprezentować jego imię na strojach, które nam przeznaczył! CAŁY LOKAL SKACZE! – czytamy na Facebooku.

Klub z Kisielic zaprezentował również efektowne stroje, w których zawodnicy Olimpii będą walczyć o punkty na B-klasowych boiskach.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.