Al-Nassr zwolnił gwiazdę zespołu. Wszystko, aby zarejestrować Cristiano Ronaldo

Według medialnych doniesień, Vincent Aboubakar, czyli gwiazdor saudyjskiego Al-Nassr właśnie został zwolniony. Klub musiał pozbyć się jednego obcokrajowca, aby zarejestrować Cristiano Ronaldo do rozgrywek ligowych.

Przepisy ligi saudyjskiej mówią, że klub może zarejestrować maksymalnie ośmiu obcokrajowców. Al-Nassr wykorzystało swój limit, dlatego drużyna jest zmuszona, aby pozbyć się któregoś piłkarza. Wybór miał paść na Vincenta Aboubakara, kameruńskiego napastnika. W obecnym sezonie snajper strzelił cztery bramki i zaliczył jedną asystę.

– Al-Nassr rozwiązuje kontrakt z Vincentem Aboubakarem z Kamerunu, aby dostosować się do maksymalnej liczby 8 zagranicznych graczy ustalonej przez saudyjską federację. Aboubakar otrzymał całą rekompensatę finansową, do której był uprawniony – powiedział ktoś bliski saudyjskiemu klubowi – napisał na Twitterze Oluwashina Okeleji, dziennikarz BBC.

Oficjalna prezentacja CR7 miała miejsce 3 stycznia. Stadion w Rijadzie został podczas ceremonii wypełniony w całości, czyli przez 30 tys. osób.

– Gdybyśmy dwa miesiące temu spekulowali, że taka ceremonia będzie mieć miejsce, chyba raczej byśmy w to nie uwierzyli – stwierdzili portugalscy komentatorzy wskazując, że gra w lidze saudyjskiej jest dla Ronaldo okresem „przedemerytalnym”.

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa PZPN reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.