Aleksandar Vuković o zachowaniu Mahira Emreliego. „Nie wiem, kim on jest”

Trener Legii Aleksandar Vuković udzielił wywiadu Izabeli Koprowiak z „Przeglądu Sportowego”, w którym wypowiedział się na temat postawy Mahira Emreliego, który chce rozwiązać kontrakt z winy klubu.

Mahir Emreli nie pojawił się w zaplanowanym terminie w Warszawie, a jego prawnicy przesłali pismo, w którym żądają jak najszybszego rozwiązania umowy piłkarza z aktualnym mistrzem kraju.

O zabranie głosu w sprawie Emreliego został poproszony szkoleniowiec Legii Aleksandar Vuković, który wyraził zdziwienie postępowaniem zawodnika.

– Emreli nie pojawił się na naszych pierwszych treningach i badaniach lekarskich. W styczniu nie miałem z nim bezpośredniego kontaktu. Wszyscy spotkaliśmy się dopiero w czwartek wieczorem przed wylotem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dla mnie istotne jest tylko to, kto chce grać w tym zespole, a kto nie. To bardzo prosta sprawa. Jeśli ktoś nie zamierza być w Legii, to wolę o tym wiedzieć jak najszybciej. Nie dotyczy to jedynie Emreliego, ale także każdego innego zawodnika, który nie widzi się w tym zespole. Chcę mieć jasność – stwierdził trener.

– Mówiłem w grudniu, że po pierwszej rozmowie z Mahirem miałem pozytywne odczucia na jego temat, wywarł na mnie dobre wrażenie. Umówiliśmy się, że widzimy się w styczniu, zawodnik był pozytywnie nastawiony. Obecna sytuacja i zmiana jego podejścia każą zadać sobie pytanie, o co chodzi z zawodnikiem, który najpierw zapowiada gotowość do treningów w styczniu i walkę o miejsce w składzie, a później całkowicie zmienia zdanie – podkreślił Vuković.

– Są w życiu sytuacje, w których poznajemy, kto jakim jest człowiekiem. Ja wiem, jaki jest Luquinhas, dziś natomiast nie wiem, kim jest Emreli – zakończył szkoleniowiec Legii.

Źródło: PS

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.