Decyzja zapadła. Wiemy na jakim stadionie Polska zagra z Chile

16 listopada reprezentacji Polski ma rozegrać swój ostatni mecz towarzyski przed mistrzostwami świata. Wiadomo już, że spotkanie z Chile nie odbędzie się na Stadionie Narodowym, jak pierwotnie zaplanowano.

Inspekcja wykazała poważną usterkę obiektu w postaci pęknięcia elementu dachu ruchomego. Prezes stadionu otwarcie przyznał, że rozgrywanie tam spotkania groziło katastrofą, więc musiało dojść do zmiany.

Zgodnie z oświadczeniem PZPN, opublikowanym w piątkowy wieczór, spotkanie i tak zostanie rozegrane w Warszawie. Drużyny przeniosą się jednak na stadion Legii Warszawa. Dla reprezentacji Polski będzie to powrót na obiekt przy ul. Łazienkowskiej po wielu latach.

– Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zaplanowany na 16 listopada br. mecz towarzyski Polska – Chile ostatecznie zostanie rozegrany o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego – czytamy w oświadczeniu.

– W piątek, 11 listopada br., PZPN został poinformowany przez PL.2012+ Sp. z o.o., operatora stadionu PGE Narodowy, o tymczasowym zamknięciu obiektu ze względów bezpieczeństwa. Z tego powodu zaplanowane wcześniej spotkanie Polska – Chile nie może odbyć się na tym obiekcie. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz na PGE Narodowym, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek – informuje polska federacja.

Wytłumaczone przez PZPN zostało także zamieszanie związane z biletami na środowy mecz. Zgodnie z oświadczeniem wszystkie wejściówki zakupione na Stadion Narodowy tracą ważność, a kibice otrzymają zwrot kosztów do 15 grudnia. Tym samym, aby zobaczyć mecz na stadionie Legii, będzie trzeba jeszcze raz zakupić bilet.

Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (468) Jagiellonia Białystok (306) Lech Poznań (226) Legia Warszawa (547) PKO BP Ekstraklasa (1031) platforma Viaplay (156) PZPN (425) Raków Częstochowa (157) reprezentacja Polski (910) Robert Lewandowski (181) transfery (331) Wieczysta Kraków (251) Śląsk Wrocław (144)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.