Czesław Michniewicz zareagował na przeniesienie meczu z Chile ze Stadionu Narodowego

Mecz reprezentacji Polski z Chile nie zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Sprawę na łamach portalu „Interia” skomentował Czesław Michniewicz.

16 listopada reprezentacji Polski ma rozegrać swój ostatni mecz towarzyski przed mistrzostwami świata. Wiadomo już, że spotkanie z Chile nie odbędzie się na Stadionie Narodowym, jak pierwotnie zaplanowano.

Inspekcja wykazała poważną usterkę obiektu w postaci pęknięcia elementu dachu ruchomego. Prezes stadionu otwarcie przyznał, że rozgrywanie tam spotkania groziło katastrofą, więc musiało dojść do zmiany.

– Poza PGE Narodowym będzie inna atmosfera, inna otoczka organizacyjna, bo przecież bilety na Chile świetnie się sprzedały. Na Narodowy wybierało się wielu moich znajomych. Formalnie bilety na Chile do nich należą, a może się okazać, że finalnie nie będą ich mieli, bo zabraknie miejsc – stwierdził Czesław Michniewicz na łamach portalu „Interia”.

PZPN jeszcze nie poinformował, na którym stadionie zostanie rozegrany mecz z Chile. Jedną z opcji jest przeniesienie sparingu na obiekt Legii Warszawa.

– Jeśli ostatecznie opcją rezerwową zostanie stadion Legii, będzie to duża zmiana, przede wszystkim, jeśli chodzi o jakość boiska. Gościłem na stadionie Legii podczas meczu Ligi Mistrzów Szachtara Donieck z RB Lipsk. W związku z tym, że eksploatuje ją Legia i Szachtar, murawa nie jest w najlepszym stanie – zaznaczył Michniewicz.

– Zły stan nawierzchni to duże utrudnienie w utrzymaniu płynności w grze. Boisko będzie przeszkadzało, tak jak przeszkadzało Szachtarowi, aczkolwiek RB Lipsk lepiej sobie poradził w tych warunkach, bo strzelał bramki – dodał selekcjoner.

Źródło: Interia

Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (467) Jagiellonia Białystok (305) Lech Poznań (226) Legia Warszawa (547) niższe ligi (140) PKO BP Ekstraklasa (1028) platforma Viaplay (156) PZPN (425) Raków Częstochowa (156) reprezentacja Polski (910) Robert Lewandowski (181) transfery (331) Wieczysta Kraków (251) Śląsk Wrocław (143)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.