fbpx

Fernando Santos trenerem Al-Shabab? Saudyjczycy potwierdzają zainteresowanie, a PZPN zamieszcza komunikat w swoim stylu

PZPN wydał oficjalny komunikat ws. Fernando Santosa. Selekcjoner od rana jest łączony z przenosinami do saudyjskiego Al-Shabab. Sensacyjną informację przekazały tamtejsze media.

Fernando Santos może opuścić reprezentację Polski na rzecz Al-Shabab – poinformowały saudyjskie media. Jako pierwszy wieść przekazał @13saeed, użytkownik Twittera, który posiada ponad 90 tys. obserwujących i jest blisko związany z saudyjskim klubem.

Sensacyjne wiadomości mediów. Fernando Santos odchodzi z reprezentacji Polski?

Serwisowi TVP Sport udało się porozmawiać z Jakubem Kwiatkowskim. Rzecznik PZPN przyznał, że federacja nic nie wie na ten temat. Teraz wydano oficjalny komunikat, który jest przepełniony niepewnością. Wygląda na to, że został opublikowany bez wcześniejszego kontaktu z Fernando Santosem.

– Selekcjoner przebywa aktualnie na urlopie. Tydzień temu był w Polsce na meczu Superpucharu Raków – Legia i nie było z jego strony żadnych sygnałów odnośnie zmiany jego planów zawodowych – opublikował PZPN na Twitterze.

Jak się okazuje Saudyjczycy z Al-Shabab potwierdzili zainteresowanie Santosem. Portugalczyk jest jedną z opcji rozważaną przez nowe władze klubu.

– W Arabii Saudyjskiej informacja o zainteresowaniu selekcjonerem reprezentacji Polski jest szeroko komentowana i potwierdzana. Al-Shabab ma szykować dla niego ofertę, jednak brakuje wieści o tym, jak zapatruje się na nią sam zainteresowany – dowiedzieli się dziennikarze portalu Weszło.

– Jak się okazuje, takich informacji brakuje także w Polskim Związku Piłki Nożnej. W federacji zawrzało, rozdzwoniły się telefony, ale z tego co wiemy, żadnych oficjalnych zapytań i konsultacji w tej sprawie nie było. Nie jest tajemnicą, że Cezary Kulesza nie jest przesadnie zadowolony ze współpracy z Fernando Santosem, a lokalny beton mylnie nazywany baronami od dawna buduje narrację przeciwną Portugalczykowi. Prezes PZPN jest jednak w kropce, bo po ostatnim kryzysie wizerunkowym i aferze z udziałem Mirosława Stasiaka, trzeba uważnie stawiać kolejne kroki, żeby nie wpakować się w sytuację bez wyjścia – informuje wyżej wspomniane źródło.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.