Gol Arkadiusza Milika w derbach Turynu! Michał Probierz lubi to (WIDEO)

Arkadiusz Milik strzelił gola w derbach Turynu, a jego Juventus pokonał Torino wygrał 2:0.

Milik, który tydzień temu nie zagrał z Atalantą z powodu kontuzji, mecz z Torino rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 46. minucie, w przerwie zmieniając Fabio Mirettiego.

W 61. minucie Polak po uderzeniu głową mógł zdobyć bramkę, ale skuteczną interwencję zanotował Vanja Milinković-Savić.

Kilkadziesiąt sekund później Milik wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnym strzałem pokonał serbskiego golkipera.

Milik zdobył bramkę na 2:0 i jednocześnie ustalił wynik meczu. Pierwszą bramkę dla Juve zdobył Federico Gatti.