fbpx

Goncalo Feio w tarapatach. Trenerowi Motoru Lublin grozi dyskwalifikacja

Komisja Dyscyplinarna PZPN zamierza zająć się zachowaniem Goncalo Feio, szkoleniowca Motoru Lublin, który w marcu dopuścił się rękoczynów wobec klubowych działaczy.

Goncalo Feio to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego futbolu ostatnich miesięcy. Trener Motoru Lublin znalazł się pod ostrzałem opinii publicznej po bójce, w którą wdał się z prezesem klubu, Pawłem Tomczykiem. Wcześniej wielokrotnie obrażał również rzeczniczkę prasową Motoru, Paulinę Maciążek, za co został zdyskwalifikowany na rok w zawieszeniu na dwa lata. Miał również zapłacić grzywny w wysokości 30 tysięcy złotych i zamieścić przeprosiny.

Mimo ogromnych kontrowersji Portugalczyk pozostał na stanowisku, podczas gdy poszkodowane osoby zostały zmuszone do rezygnacji z pracy w Motorze. Władze klubu chciały kilka dni temu zwolnić szkoleniowca, jednak sprzeciwili się temu piłkarze i kibice. Zarówno Feio, jak i Tomczyk odwołali się od decyzji PZPN. Portugalczyk nie czuje się winny i nie zamierza poddawać się karze. Portal Weszło.com przekazał, że organ rozpatrzył jedynie pismo od byłego prezesa. 

Oznacza to, że sprawa ponownie trafi do Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Goncalo Feio grożą poważniejsze konsekwencje, jak choćby natychmiastowa dyskwalifikacja. Na ten moment nie jest wiadomo, jak długo PZPN będzie rozpatrywał sprawę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.