Kolejna afera z reprezentacją Polski w tle. Sprawa trafiła do prokuratury

Grzegorz Krychowiak popadł w poważny konflikt z Jackiem Jaroszewskim, lekarzem reprezentacji Polski. Piłkarz miał zostać przez niego oszukany i zgłosił sprawę do prokuratury.

W poniedziałek “Onet” ujawnił, że między Krychą a Jackiem Jaroszewskim doszło do poważnego konfliktu. Piłkarz i lekarz drużyny narodowej pozostawali w bardzo bliskich relacjach. Postanowili nawet założyć wspólny biznes.

W 2022 roku otworzyli centrum medyczne. Krychowiak został większościowym udziałowcem, a jego brat trafił do zarządu. Z biegiem czasu między stronami dochodziło coraz większych rozdźwięków i nieporozumień. Udziały Krychowiaka zostały odsprzedane Tadeuszowi Fajferowi, a później oddane Jaroszewskiemu oraz fizjoterapeucie kadry Pawłowi Bamberowi. Sprawa trafiła do prokuratury.

– Najpierw pan Jaroszewski w tajemnicy odwołał Krzysztofa Krychowiaka z zarządu spółki, a następnie powołał w jego miejsce… swoją żonę Joannę oraz Pawła Bambera. Następnie nowy zarząd dokonał sprzedaży 100 proc. udziałów w spółce prowadzącej klinikę niejakiemu Tadeuszowi Fajferowi. A kwota transakcji wyniosła… 5 tys. zł, choć my wartość spółki szacujemy na kilka mln zł przekonuje pełnomocnik braci Krychowiaków.

– To była zaplanowana z premedytacją akcja, która miała na celu pozbawić Grzegorza Krychowiaka kontroli nad spółką, a tym samym pozbawić go zysków z inwestycji w klinikę oraz utrudnić dochodzenie zwrotu udzielonych przez niego pożyczek – dodaje.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.