Jest i on. Jan Tomaszewski w swoim żywiole: FIFA uważa kibiców na całym świecie za kretynów

We wtorek FIFA podjęła decyzję w sprawie meczu Polska – Rosja w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Ostatecznie biało-czerwonym został przyznany walkower i awans do finału baraży. Taka decyzja nie spodobała się Janowi Tomaszewskiemu, który w rozmowie z „Super Expressem” nazwał władze światowej federacji przygłupami.

Jan Tomaszewski uruchamia się na łamach „SE” przy każdej nadarzającej się okazji. Często zaprzecza sam sobie, wymyśla teorie rodem z filmów science fiction, krytykuje wszystko i wszystkich. Legendarny bramkarz stał się już dla polskiego piłkarskiego światka przysłowiowym „misiem z Krupówek”, dlatego wiele portali cytuje jego wypowiedzi w celu poprawienia humoru wielu kibicom. Tylko pod tym kątem należy traktować tyrady pana Jana.

Tym razem oberwało się światowej federacji za przyznanie walkowera reprezentacji Polski za mecz z Rosją.

– To najbardziej idiotyczna decyzja FIFA w historii. Powinni wyznaczyć nam innego rywala zamiast Rosji, a chcą z siebie zdjąć odpowiedzialność i dla świętego spokoju przyznali nam walkowera. Tylko jakiś kretyn z FIFA może tutaj widzieć równe szanse dla zwycięzcy meczu Szwecja – Czechy i Polaków, którzy awansują bez gry – grzmiał w rozmowie z „Super Expressem”.

– Przygłupy z FIFA myślą, że kibice na całym świecie są idiotami. Myślą, że Słowacy, Węgrzy czy Norwegowie nie chcieliby grać w barażach, bo mają zaplanowane mecze towarzyskie? Oni chyba uważają nas za kretynów! – dodał.

Stawiam każde pieniądze, że w przypadku innej decyzji FIFA, pan Jan Tomaszewski lamentowałby pod niebiosa, że należał się nam awans do finałów baraży bez gry.

Czekamy na kolejne wypowiedzi byłego bramkarza reprezentacji Polski.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.