Kamil Grabara rozczarowany brakiem powołania na mundial. „Może zmienię koszulkę i nauczę się nowego hymnu”

Kamil Grabara nie otrzymał od Czesława Michniewicza powołania do reprezentacji Polski na mundial w Katarze. Bramkarz FC Kopenhagi skomentował decyzję selekcjonera.

W wywiadzie dla duńskich mediów Grabara postanowił odnieść się do braku powołania.

– Skoro nie ma mnie na liście powołanych, to musi oznaczać, że nie jestem wystarczająco dobry. Nikt nie ma zagwarantowanego miejsca w finałach mistrzostw świata. Może po prostu nie mam wystarczających umiejętności – stwierdził.

Jednym z powodów takiej, a nie innej decyzji Michniewicza miał być niedawny uraz 23-latka, który musi obecnie grać w specjalnej masce ochronnej.

– Doznałem kontuzji na ostatnim zgrupowaniu, ale od kiedy wróciłem, robiłem wszystko, co mogłem. Wygrałem rywalizację w Kopenhadze i dobrze się spisywałem. Nie mogę zrobić więcej, a jeśli to nie wystarczy, to jest, jak jest – dodał

Bramkarz zdradził również, że podczas mundialu, poza biało-czerwonym, będzie mocno dopingował także inną reprezentację.

– Jestem Polakiem i zawsze będę za naszą drużyną narodową. Ale jest też inna kadra, która występuje w biało-czerwonych barwach i ją na pewno też będę wspierał. Tak naprawdę uważam, że jedna z tych drużyn ma nieco większe szanse na mistrzostwach niż druga, więc zastanawiam się, czy po drodze zmienię koszulkę i nauczę się nowego hymnu – zakończył Kamil Grabara.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.