Kłopoty Krzysztofa Stanowskiego. Komornik zajął konto bankowe dziennikarza

Komornik z Piaseczna zajął konto bankowe Krzysztofa Stanowskiego. „Press.pl” informuje, że ma to związek z procesem, który znany dziennikarz przegrał z Dariuszem Tuzimkiem.

Na początku 2022 roku Dariusz Tuzimek wygrał proces sądowy z Krzysztofem Stanowskim. Były przełożony współwłaściciela „Kanału Sportowego” wytoczył mu sprawę z tytułu naruszenia dóbr osobistych.

Stanowski w swojej książce „Stan Futbolu” stwierdził, że Tuzimek podczas pracy w „Przeglądzie Sportowym” nie wykonywał należycie swoich obowiązków. Były przełożony zareagował błyskawicznie i pozwał „Stana”.

Sąd przyznał rację byłemu zastępcy redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego”. Zapadł prawomocny wyrok na mocy, którego Stanowski miał przeprosić Tuzimka na stronie „Weszło.com” i zwrócić mu niespełna 2 tysiące złotych.

„Press.pl” dodaje, że sąd orzekł również zadośćuczynienie na rzecz Tuzimka od Stanowskiego i wydawcy „Stanu Futbolu” – spółki „Czerwone i Czarne”.

„Stano” nie zastosował się do poleceń sądu. Dziennikarz nie zamieścił przeprosin oraz nie zapłacił ustalonej kary.

„Press.pl” informuje, że konto współzałożyciela „Kanału Sportowego” zostało zajęte przez komornika z Piaseczna. Ma on pobrać należności na rzecz Tuzimka. Kwestią niezamieszczonych przeprosin ponownie musi zająć się sąd.

Obaj antagoniści nie zamieścili jeszcze żadnych komentarzy na ten temat.

Źródło: Press.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.