Kolejne zwycięstwo Promienia Krzywiń. Trzecie miejsce w tabeli utrzymane

Promień Krzywiń podtrzymał swoją dobrą passę. Zespół Łukasza Koniecznego pokonał na wyjeździe Pelikana Dębno Polskie 1:0 w meczu 13. kolejki rozgrywek piątej grupy wielkopolskiej Klasy Okręgowej.

Goście już w pierwszej połowie mogli wysoko prowadzić. Swoich dogodnych sytuacji nie wykorzystali jednak Krzysztof Hofman, Adrian Gościniak i Kacper Mroziński. Gospodarze odpowiedzieli strzałem w okienko bramki Wiktora Kromy, który piłkę przeniósł nad poprzeczką.

Po zmianie stron w 78. minucie zwycięstwo Promieniowi zapewnił Adam Kostrzewa. Popisał on się pięknym uderzeniem zza pola karnego, w samo okienko bramki Pelikana. Po tym meczu Promień Krzywiń z dorobkiem 25 pkt. zajmuje nadal trzecie miejsce w tabeli gr. 5 RED BOX klasy okręgowej.

W niedzielę 13 listopada krzywiński zespół rozegra na własnym boisku derbowe spotkanie z Pogonią Śmigiel.

Pelikan Dębno Polskie – PROMIEŃ KRZYWIŃ 0:1 (0:0)

Bramka: Adam Kostrzewa (72′)

Promień: Wiktor Kroma – Jonasz Wojtkowiak, Kamil Rowiński, Marcin Łukaszczyk, Kacper Michałowicz, Tobiasz Bartlewicz, Krzysztof Hofman (60′ Adam Kostrzewa), Tomasz Maik, Adrian Gościniak (90′ Dominik Perz), Kacper Mroziński (72′ Łukasz Konieczny), Hubert Chudziak (90+2 Dawid Gendera)

Czesław Michniewicz (174) Fortuna 1 Liga (462) Jagiellonia Białystok (299) Lech Poznań (226) Legia Warszawa (546) niższe ligi (140) PKO BP Ekstraklasa (1014) platforma Viaplay (156) PZPN (425) Raków Częstochowa (155) reprezentacja Polski (906) Robert Lewandowski (181) transfery (331) Wieczysta Kraków (251)