Kolejny głośny transfer Wieczystej Kraków? Tym razem wzięli na celowniku piłkarz Termaliki

Jak informuje Sebastian Staszewski z portalu Interia, Wieczysta Kraków chce sprowadzić Adama Radwańskiego z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Wieczysta, która niezbyt dobrze weszła w trzecioligowe rozgrywki, wciąż jest bardzo aktywna na rynku transferowym. W poniedziałek środowisko piłkarskie obiegła informacja, że władze krakowskiego klubu zamierzają podpisać kontrakt z Igorem Angulo, byłym piłkarzem Górnika Zabrze i królem strzelców ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Dziś natomiast Sebastian Staszewski przekazał, że prowadzone są rozmowy z Adamem Radwańskim z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Jak ustalił dziennikarz Interii, działacze Wieczystej kontaktowali się już z przedstawicielami piłkarza. Pozyskanie pomocnika, który w ubiegłym sezonie rozegrał w PKO BP Ekstraklasie 26 meczów, z pewnością byłoby kolejnym hitem.

Od początku rozgrywek Fortuna 1 Ligi Radwański gra w podstawowym składzie „Słoników”. Z Termaliką wiąże go jeszcze roczna umowa, w której jest zapis o możliwym przedłużeniu do 2024 roku.  Wieczysta musiałaby więc zapłacić kwotę rzędu kilkuset tysięcy złotych za sprowadzenie zawodnika z Niecieczy.

– Temat Wieczystej znam, coś tam się dzieje, ale na razie skupiam się na lidze. Nie mam bladego pojęcia czy uda się to doprowadzić do końca, więc nie zajmuję sobie tym głowy – powiedział Radwański w rozmowie z Interią.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.