Krystian Bielik przed meczem z Meksykiem. “Stuprocentowa koncentracja nie wystarczy” 

Krystian Bielik wierzy w sukces reprezentacji Polski w meczu z Meksykiem. Pomocnik zdaje sobie jednak sprawę ze skali wyzwania.

Krystian Bielik przez wielu ekspertów i kibiców jest typowany do wyjściowej jedenastki w meczu z Meksykiem. Ostatnie doniesienia z Kataru wskazują jednak na to, że pomocnik Birmingham spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.

Piłkarz zabrał głos przed pierwszym starciem na mundialu.

– Niektórych z nas o 4.30 budzą modlitwy puszczane z głośników, wiem, że na przykład Matty Cash ma płytki sen i trochę na to narzeka. Czuć jedynie pogodę: jest ciepło, wilgotno, choć najgorzej było na początku, pierwszego dnia. Dotarło do nas jak może być ciężko. W kolejnych było na szczęście przyjemniej. Pojawił się wiatr, mieliśmy czym oddychać – przyznał Krystian Bielik.

– Wierzę w nasz zespół, mamy jakość. Musimy to po prostu pokazać. Wiemy, w jakiej grupie się znaleźliśmy: ani w łatwej, ani w nie wiadomo jak trudnej. Od kilku dni zagłębiamy się w to, jak gra Meksyk, oglądamy klipy. Wygląda na to, że to porządna drużyna. Oczywiście mogliśmy się tego spodziewać, ale skróty uświadamiają nam, że stuprocentowa koncentracja nie wystarczy. Będzie trzeba pokazać naprawdę wysokie umiejętności – podkreślił Krystian Bielik.

Fortuna 1 Liga (478) Legia Warszawa (560) PKO BP Ekstraklasa (1076) reprezentacja Polski (940)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.