Legenda Realu Madryt poprowadzi zespół z Bundesligi, który w Lidze Mistrzów gra w grupie z… Los Blancos

Raul Gonzalez, który jako piłkarz stał się legendą Realu Madryt, od czterech lat prowadzi zespół rezerw „Królewskich”. Sytuacja jednak może ulec zmianie, gdyż jak informują hiszpańskie i niemieckie media, jeszcze dziś szkoleniowiec może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą.

Aktualna umowa Raula z „Los Blancos” obowiązuje do końca tego sezonu, jednak wszystko wskazuje na to, że nie zostanie do końca wypełniona. Hiszpan ma bowiem objąć zespół Unionu Berlin.

Niedawno niemiecki klub rozstał się z Ursem Fischerem, który wprowadził Union do Ligi Mistrzów. W obecnym sezonie drużyna znalazła się w dołku.Aktualnie zajmuje dopiero 17. miejsce w tabeli Bundesligi. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, posadą zapłacił szkoleniowiec.

„Kicker” podaje, że już dziś Union powinien przedstawić następcę Ursa Fischera. Według niemieckich dziennikarzy to Raul zostanie mianowany nowym trenerem.

Co ciekawe, gdyby medialne doniesienia się potwierdziły, to już 12 grudnia Raul poprowadzi Union w meczu z … Realem Madryt w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. „Los Blancos” mają już zapewniony awans do kolejnej fazy, podczas gdy niemieckiemu zespołowi pozostała walka o trzecie miejsce gwarantujące występy w Lidze Europy.

Raul na początku września tego roku był łączony z Villarrealem. Skończyło się jednak tylko na medialnych spekulacjach. Jak będzie tym razem? Czekam na kolejne informacje z Berlina.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.