Michał Probierz już wytypował kapitana reprezentacji Polski na najbliższe dwa mecze

Jak ustalił Mateusz Miga z serwisu TVP Sport, Michał Probierz wybrał zawodnika, który zastąpi kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego w roli kapitana reprezentacji Polski.

W przeszłości w przypadku absencji Lewandowskiego, z opaską grali najczęściej Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak lub Wojciech Szczęsny. Obecnie w kadrze pozostał tylko bramkarz Juventusu i wydawałoby się, że to on zostanie kapitanem reprezentacji w meczach z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Michał Probierz ma jednak inny pomysł.

Selekcjoner wytypował już zawodnika, który zastąpi Lewandowskiego w roli kapitana kadry. Opaskę ma otrzymać Piotr Zieliński, o czym donosi Mateusz Miga. Wcześniej Probierz chce skonsultować temat z całą drużyną, natomiast to on podejmie ostateczną decyzję.

Zieliński wśród powołanych jest drugim pod względem liczby występów w reprezentacji Polski. Pierwsze miejsce należy do Kamila Grosickiego, który jednak nie jest już czołową postacią kadry i najprawdopodobniej nie znajdzie się w pierwszej jedenastce.

Jeśli Probierz nie zmieni zdania po rozmowie z zespołem, w meczach z Wyspami Owczymi i Mołdawią reprezentację Polski wyprowadzi Piotr Zieliński. Osobiście cieszy mnie to bardzo, gdyż od lat jestem wielkim fanem talentu Zielka. Szanuję go bardzo również jako człowieka z wielkim sercem dla potrzebujących pomocy dzieciaków.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.