Ogromne zainteresowanie meczem Polska – Anglia. Nie ma już biletów

Reprezentacja Polski spotka się z Anglią 8 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie budzi wielkie zainteresowanie kibiców, jednak najwięcej kontrowersji wzbudził system biletowy.

Kibice w komentarzach zarzucali, że padła strona, na której można dokonywać rezerwacji biletów. Wiele negatywnych emocji wzbudził też okres oczekiwania na zalogowanie się do systemu. W rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl do sprawy odniósł się Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

– Nasza strona w ogóle nie padła, po prostu zostało włączone kolejkowanie. Trzeba było poczekać nawet do 30 minut, takie było zainteresowanie. Jest to jednak mecz z Anglią, pierwszy raz od 9 lat gramy z nimi u nas, kadra wraca na Narodowy… Chętnych jest po prostu bardzo dużo. Kolejkowanie było celowo włączone, aby nie było innych problemów – podkreślił.

Na mecz z Anglikami bilety zostały już wyprzedane. Można jeszcze nabyć wejściówki na czwartkowy mecz z Albanią.

– Bilety na mecz z Anglią zostały wyprzedane, na mecz z Albanią jeszcze nie, a przecież to bardzo ważny mecz dla nas. Mam nadzieję, że fani przyjdą nas wspierać – powiedział Paulo Sousa na konferencji prasowej.

Bilety na mecz z Albanią można zakupić na oficjalnej stronie PZPN bilety.laczynaspilka.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl, własne

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.