Ostatni mecz Orła Grzegorzew na własnym boisku w rundzie jesiennej. Transmisja online na kanale Youtube

W najbliższą niedzielę Orzeł Grzegorzew spotka się z Basztą Przedecz. Będzie to ostatnie podczas rundy jesiennej spotkanie podopiecznych Andrzeja Sobańskiego na własnym obiekcie.

Orzeł Grzegorzew aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli trzeciej grupy wielkopolskiej okręgówki. Zespół Andrzeja Sobańskiego zdobył do tej pory 26. punktów w czternastu spotkaniach.Najbliższy rywal natomiast z dorobkiem 11 „oczek” plasuje się na czternastej pozycji. Faworytem niedzielnego pojedynku na papierze jest z pewnością zespół z Grzegorzewa. Trener Andrzej Sobański przestrzega jednak przed lekceważeniem Baszty.

Do zakończenia rundy pozostały do rozegrania dwa spotkania. Przeciwnicy to nasi lokalni rywale, stąd mecze z pewnością będą miały dodatkowy podtekst. Baszta Przedecz, choć zajmuje 14 lokatę i zdecydowanie lepiej punktuje na własnym terenie, zawsze była dla nas trudnym rywalem. Dodatkowo w drugiej części rundy gra dużo lepiej, stąd ten chłodny ton wypowiedzi. Na swoim boisku nie ponieśliśmy porażki i postaramy się podtrzymć passę. W chwili obecnej cztrech zawodników jest niezdolnych do gry, ale mamy na tyle dobrze zbilansowaną kadrę, że nie powinno to wpłynąć na naszą jakość – powiedział Galaktycznemu szkoleniowiec Orła.

Dzięki zaangażowaniu grupy młodych osób pod kierownictwem Maćka Rosiaka, po raz kolejny będzie realizowana transmisja z meczu rozgrywanego w Grzegorzewie. Ze względu na sytuację panującą w kraju ta forma oglądania meczu jest na teraz optymalna – dodał Andrzej Sobański.

W podobnym tonie wypowiedzieli się dwaj zawodnicy Orła Marek Cieślak oraz Radosław Urbaniak.

Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami jednak w najbliższym meczu z Baszta Przedecz celujemy w 3 pkt. Mimo, iż Baszta w ligowej tabeli zajmuje 14, miejsce, nie lekceważmy rywala. Z pewnością przyjadą do Grzegorzawa i będą chcieli sprawić sensację. Jednak my podchodzimy do tego meczu bardzo poważnie, ciężko treneowaliśmy w tym tygodniu. Nikt nie dam nam trzech „oczek” za samo wyjście na murawę. Nasze ostatnie 3 mecze nie należały do tych wyśmienitych: przegraliśmy w Trzemesznie, zgubiliśmy punkty u siebie ze Strzałkowem, a nasza gra w Orzechowie powinna wyglądać dużo lepiej. W najbliższym meczu z lokalnym rywalem postaramy się zagrać o wiele lepiej niż w ostatnim czasie, czyli skutecznie i konsekwetnie. Liczymy na to, że rundę jesienną zakończymy w czołowej piątce. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że zrobimy co w naszej mocy, aby tak się stało – powiedział Marek Cieślak.

Zostały nam dwa mecze do zakończenia rundy i miłym zakończeniem byłoby zakończyć je zwycięstwami. Najbliższy przeciwnik mimo, że znajduje się w dalszej części tabeli, jest nadal nieobliczalny. Wierzymy w swoje umiejętności i to my będziemy grać u siebie – dodał Radosław Urbaniak.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 12. Transmisja na kanale Youtube Orła Grzegorzew. Link TUTAJ

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.