Podstawowy obrońca reprezentacji Polski odstawiony na boczny tor. Probierz podjął decyzję

Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące kadry reprezentacji Polski na mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Jak informuje redaktor naczelny TVP Sport Sebastian Staszewski, wśród powołanych zabraknie Jana Bednarka.

Obrońca Southampton występuje w reprezentacji Polski od 2017 roku Szansę debiutu otrzymał od Adama Nawałki, a później był podstawowym graczem u Jerzego Brzęczka, Paulo Sousy, Czesława Michniewicza i Fernando Santosa. Bednarek jest (był) też jednym z zawodników „rządzących” w szatni kadry narodowej.

U Michała Probierza jednak na razie nie zagra. Jak informuje Sebastian Staszewski z TVP Sport, Bednarek nie zostanie powołany na najbliższe dwa mecze reprezentacji Polski. O decyzji selekcjonera miały zadecydować względy sportowe.

Informacje przekazane przez Sebastiana Staszewskiego potwierdził Tomasz Włodarczyk, czołowy polski newsman z portalu Meczyki.pl.

– Zgodnie z tym co pisał @s_staszewski – Jan Bednarek nie zostanie powołany na najbliższe zgrupowanie. Dla mnie duże zaskoczenie, bo nie widzę obecnie 4-5 środkowych obrońców lepszych od niego. Akurat ostatnio dobre występy w Southampton i wysoka ocena za Stoke (1-0) – napisał dziennikarz na platformie X (Twitter).

Po spadku Southampton z Premier League Jan Bednarek wciąż jest podstawowym obrońcą Świętych. W tym sezonie rozegrał dziewięć spotkań na poziomie Championship, strzelił w nich jednego gola.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.