Michał Probierz zamierza powołać zawodnika z…. trzeciej ligi

Jak informują czołowi polscy dziennikarze, dziś kibice mogą usłyszeć kilka zaskakujących nazwisk na liście powołanych przez Michała Probierza na zgrupowanie kadry narodowej.

Nowy selekcjoner już następnego dnia po nominacji ostro zabrał się do pracy. On i jego sztab szkoleniowy „ruszył w Europę” obserwować potencjalnych kandydatów do reprezentacji Polski. Michał Probierz oglądał zawodników, którzy zostali pominięci przez poprzedniego opiekuna kadry narodowej. Zawitał także na mecze piłkarzy, których nazwiska z rzadka wymieniano w kontekście gry w seniorskiej reprezentacji.

Z tego co donoszą dobrze poinformowani dziennikarze z wielkich serwisów, dziś po godzinie 23 kibice mogą usłyszeć kilka sensacyjnych nazwisk na liście powołanych. W gronie wybrańców Michała Probierza mają się znaleźć Adam Buksa z Antalyasporu, Sebastian Walukiewicz z Empoli oraz Tymoteusz Puchacz z Kaiserslautern. Ponadto szansę debiutu w narodowych barwach może otrzymać zbierający bardzo dobre recenzje Jakub Piotrowski z Łudogorca Razgrad i Filip Marchwiński z Lecha Poznań.

Jednak najbardziej sensacyjnym nazwiskiem w notesie Probierze jest Patryk Peda, występujący na trzecim poziomie ligowych rozgrywek we Włoszech.

Środkowy obrońca cieszył się w ostatnich miesiącach olbrzymim zaufaniem 51-letniego szkoleniowca w reprezentacji Polski U-21, gdzie wystąpił we wszystkich spotkaniach pod jego wodzą.

21-letni piłkarz zanotował asystę w pięciu meczach w Serie C – Girone B w barwach SPAL 2013. Peda przebywa w tym klubie na wypożyczeniu z Palermo.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.