Promień Krzywiń rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej wielkopolskiej klasy okręgowej

We wtorek 10 stycznia drużyna Promienia Krzywiń rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek gr. 5 wielkopolskiej klasy okręgowej.

Zespół będzie trenował trzy razy w tygodniu (dwa razy boisko i raz hala).

– Runda jesienna była dla nas bardzo trudna. Praktycznie w każdym meczu mieliśmy problemy kadrowe. Mimo to potrafiliśmy wywalczyć trzecie miejsce, co uważam za spory sukces w tych warunkach. Słowa uznania należą się zawodnikom, którzy mimo problemów, walczyli w każdym meczu, realizując zadania taktyczne – podsumowuje rundę jesienną trener Łukasz Konieczny i przedstawia plany na wiosnę.

– Przed nami runda wiosenna, która wcale nie będzie łatwiejsza. Z obecnej kadry, chęć gry zadeklarowało 16 zawodników. Trzech czeka na operacje i nie będzie ich do końca sezonu. Dla mnie największą bolączką jest, póki co, strata środkowych obrońców, którzy mieli niemal 100% czasu gry w 2 poprzednich rundach. Marcin Łukaszczyk planuje wyjazd za granicę a Kamil Rowiński z powodów osobistych postanowił odpocząć od piłki. Oczywiście szukamy wzmocnień i mam nadzieję, że pozyskamy wartościowych zawodników. To wszystko wymusza zmiany również w sposobie gry. Mam już opracowany nowy model gry, dopasowany do obecnej kadry, ale wdrożenie go będzie wymagało trochę czasu. Mam nadzieję, że zdążymy do startu rozgrywek. Jak zawsze jestem optymistą i wierzę, że dobra praca przyniesie dobre rezultaty.

Promień w okresie przygotowawczym rozegra 6 meczów sparingowych:

• 28.01.2023 – Warta Śrem – Śrem 17:00

• 04.02.2023 – Piast Poniec – Gostyń 18:00

• 18/19.02 – Juna Trans Oborzyska

• 25/26.02 – PKS Racot

• 04.03.2023r. – Polonia Leszno II

• 11.03.2023r. – Kania Gostyń

Cezary Kulesza Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Wisła Kraków Śląsk Wrocław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.