Royston Drenthe, były zawodnik Realu Madryt, który miał grać w polskiej okręgówce, „trochę zmienił” sylwetkę

Royston Drenthe, były zawodnik między innymi Realu Madryt, podpisał kontrakt z występującym w czwartej lidze hiszpańskiej Racingiem Murcia. Holender sylwetką nie przypomina obecnie piłkarza.

Kilkanaście lat temu Royston Drenthe był uznawany za jeden z największych talentów europejskiego futbolu. W 2007 roku Holender przeniósł się z Feyenoordu Rotterdam do Realu Madryt za 14 milionów euro. Drenhte nie spełnił oczekiwań, ale jego dalsza kariera potoczyła się w złym kierunku, Holenderski zawodnik występował w coraz słabszych zespołach.

Miesiąc temu Drenthe był kojarzony z występującą w opolskiej klasie okręgowej Victorią Cisek. Klub potwierdził, że prowadził rozmowy z piłkarzem, ale do porozumienia nie doszło ze względu na rozbieżności finansowe.

Rosyton Drenthe znalazł obecnie klub. 33-latek związał się kontraktem z Racingiem Murcia, hiszpańskim klubem z Tercera Division, czyli z czwartego poziomu rozgrywkowego w kraju. W czwartek Holender wziął udział w pierwszych zajęciach nowego zespołu. Swoim wyglądem nie przypomina obecnie piłkarza. Do zrzucenia będzie miał „parę” kilogramów.

Poniżej zdjęcia Roystona Drenthe za czasów jego występów w Realu Madryt.

Holender podczas swojej kariery był zawodnikiem m.in. Feyenoordu, Realu Madryt, Evertonu czy Reading.

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.