Siódmy mecz z rzędu bez porażki Promienia Krzywiń. Trwa znakomita passa

Trwa dobra passa Promienia Krzywiń. W niedzielne popołudnie drużyna trenera Łukasza Koniecznego pokonała Sokół Chwałkowo 1:0 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli piątej grupy wielkopolskiej Klasy Okręgowej.

Pierwszą połowa była dość niemrawa w wykonaniu obu drużyn. Dopiero w 44. minucie po podaniu Adriana Gościniaka bramkarza gości pokonał Hubert Chudziak. Jak się później okazało, była to jedyna bramka tego meczu.

Po zmianie stron swoich sytuacji nie wykorzystali Hubert Chudziak, Kacper Mroziński i Adrian Gościniak. W prawdzie w końcówce spotkania, po indywidualnej akcji bramkarza Sokoła pokonał Adam Kostrzewa, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Z kolei zespół Promienia przed utratą bramki uratowała poprzeczką.

Promień nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli gr. 5 RED BOX Klasy Okręgowej z dorobkiem 22 punktów. Zawodnicy Łukasza Koniecznego ostatni raz przegrali w lidze 3 września z Sokołem Kaszczor w czwartej serii gier. Od tego czasu odnieśli sześć zwycięstw i raz zremisowali.

W najbliższą sobotę zespół z Krzywinia zagra wyjazdowy mecz z przedostatnim w tabeli Pelikanem Dębno Polskie.