Szok. Grzegorz Lato wreszcie pochwalił kogoś z reprezentacji Polski

Grzegorz Lato w pozytywnym tonie wypowiedział się na temat pracy Michała Probierza w reprezentacji Polski. 

Wybór Michała Probierza na nowego selekcjonera przyniósł skrajne emocje w polskim środowisku piłkarskim. Biało-Czerwoni pod jego wodzą rozegrali jak na razie jeden mecz. Wygrana z Wyspami Owczymi przedłużyła szanse na bezpośredni awans do EURO 2024.

Jak Grzegorz Lato ocenia początki Michała Probierza w roli selekcjonera kadry? 

– Pozytywnie, jak na tak krótki okres współpracy z selekcjonerem. Drużyna miała za sobą jeden czy dwa treningi i od razu odniosła zwycięstwo. W dodatku była to wygrana spokojna, bez problemów. To z pewnością cieszy. Ktoś może narzekać, że mogliśmy wygrać wyżej, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że z Wyspami Owczymi na wyjeździe męczyło się wiele innych drużyn – przyznał Lato w rozmowie z TVP Sport.

– Było dwóch kandydatów – zarówno Probierz jak i Marek Papszun byliby dobrym wyborem. Fernando Santos był kolejnym zagranicznym selekcjonerem i znów zobaczyliśmy, jaki daje to efekt. Probierz na pewno jest lepszym kandydatem od Portugalczyka. Teraz trzeba dać mu czas na pracę. Podoba mi się to, że “żyje” grą zespołu. Nie stoi przy linii jak smutas. Z polskim trenerem będzie łatwiej o komunikację, a co za tym idzie, o stworzenie dobrej atmosfery – podkreślił król strzelców Mundialu z 1974 roku.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.