fbpx

Piłkarz Legii szczery do bólu. “Dziwnie czuję się na stadionach, na których nikt mnie nie obraża”

Josue wypowiedział się na temat swojej postawy na boiskach Ekstraklasy. Piłkarz Legii Warszawa stwierdził, że czuje się najbardziej znienawidzonym graczem w polskiej lidze.

Josue jest kluczowym piłkarzem Legii Warszawa. Przed sezonem długo toczyły się negocjacje kontraktowe, bowiem Portugalczyk żądał znaczącej podwyżkę swoich apanaży. Ostatecznie strony doszły do porozumienia i podpisano nową umowę obowiązującą do końca czerwca 2024 roku.

– Jeśli jednak ktoś zapyta się mnie czy czuję się najbardziej znienawidzonym piłkarzem w tej lidze, to wtedy odpowiem, że tak. Czasami twierdzą, że jestem arogantem. Mówią, że Josue jest taki czy inny. Ok, to prawda. Jestem arogancki. Tylko że arogancki jestem wówczas, jeśli chcę dla kogoś taki być – powiedział Josue w rozmowie z “TVP Sport”

– Często jest tak, że ludzie nie przychodzą na stadion, by wspierać i oglądać swój zespół. Oni pojawiają się, by obrażać Legię, mnie czy Jędrzejczyka. W porządku, niech tak będzie. Lubię to! Pasuje mi takie rozwiązanie. Wręcz dziwnie czuję się na stadionach, na których nikt mnie nie obraża. Czasami chcę podłożyć do tego teatru więcej ognia. W końcu kibice płacą za show – dodał.

– Chcę wygrać mistrzostwo Polski. Zdobywanie tytułów jest dla mnie bardzo ważne. Gra w Europie także jest istotna, ale kluczowa była dla mnie myśl o zajęciu pierwszego miejsca w PKO Ekstraklasie. Czuję w zespole bardzo dobrą atmosferę, a do tego dochodzi kwestia pewności siebie i poczucie docenienia przez kibiców – zakończył zawodnik warszawskiej Legii.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.