Ujawniono przemowę Czesław Michniewicza w szatni po porażce z Holandią: Musimy liczyć tylko na siebie, innej drogi nie ma (WIDEO)

W czwartek reprezentacja Polski przegrała 0:2 z Holandią. Na kanale „Łączy Nas Piłka” pojawił się materiał wideo przedstawiający kulisy tego spotkania.

W materiale filmowym możemy posłuchać jak Czesław Michniewicz motywował zawodników przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Ujawniono również przemowę selekcjonera w szatni tuż po zakończeniu spotkania.

– Grajcie z otwartą głową, grajcie z otwartym sercem. Niczego się nie bójcie, to jest piłka, to jest sport, wszystko się może wydarzyć. Ale zróbmy wszystko, żeby każdy po meczu był zadowolony, żebyśmy byli dumni z tego spotkania. To, że ktoś źle poda, źle przyjmie, to jest normalna rzecz, tak będzie w meczu. Ale ważna jest reakcja, twoja reakcja i twojego kolegi – mówił Czesław Michniewicz przed meczem.

W szatni po ostatnim gwizdku sędziego panowała grobowa cisza, którą przerwał selekcjoner swoim krótkim przemówieniem.

– Przegraliśmy mecz, przed nami ostatni mecz w Lidze Narodów, żeby się utrzymać, mamy trzy punkty więcej od Walii, trzeba jechać i obronić tę przewagę. Wygrać i utrzymać się w tej grupie, wszystko zależy od nas – podkreślił Michniewicz w szatni po spotkaniu z Holandią.

– To, co zaczęło się w drugiej połowie, te siedem, osiem minut było naprawdę fajne w waszym wykonaniu, gra się zaczęła układać, ale, niestety, druga bramka wszystko zamknęła. Od jutra trzeba zacząć myśleć o Walii, jedziemy na ciężki teren, mamy tego świadomość, ale jedziemy po to, żeby się utrzymać. Wszystko zależy od nas, jak w sporcie wszystko zależy od ciebie, to jest idealna sytuacja. Gorzej, jak trzeba liczyć na kogoś innego, a my musimy liczyć tylko na siebie. Możemy zmienić przyszłość, przeszłości nie zmienimy. Tyle, jedziemy dalej – podsumował selekcjoner.

Spotkanie z Walią odbędzie się w niedzielę o godzinie 20:45. Reprezentacja Polski musi zdobyć przynajmniej jeden punkt, aby zapewnić sobie utrzymanie w Dywizji A Ligi Narodów.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.