fbpx

Widzew podjął decyzję o przyszłości jednego z podstawowych zawodników

Widzew Łódź już buduje kadrę na następny sezon. W planach na kolejną kampanię jest bramkarz Henrich Ravas, który oficjalnie przedłużył umowę z klubem.

25-letni Ravas trafił do łódzkiego Widzewa w marcu 2022 roku. Przyczynił się do awansu na najwyższy szczebel rozgrywek, a w tym sezonie zanotował 29 występów w Ekstraklasie, w których zachował 11 czystych kont.

Ravas jest wymieniany w gronie czołowych bramkarzy polskiej ligi. Słowak jest kluczowym graczem Widzewa i władze klubu zdecydowały się na przedłużenie umowy z golkiperem już teraz.

– Jestem zadowolony z tej decyzji i chcę dalej pracować dla drużyny w tym trudnym okresie, bo przed nami ciężkie mecze. Dużo kibiców mnie zagaduje i pyta, kiedy wygramy, ale mam nadzieję, że wrócimy na dobre tory i będziemy punktować. W ostatnim czasie mocno się rozwinąłem i jestem lepszym bramkarzem. Muszę powiedzieć, że treningi z trenerem Andrzejem Woźniakiem są bardzo jakościowe i dużo mi dają. Cieszę się też z rywalizacji z Kubą Wrąblem. W Łodzi mam wszystko, czego mi potrzeba w życiu. Żona i pies też są zadowoleni – powiedział Henrich Ravas.

– Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy Henricha, ponieważ zależy nam na budowaniu stabilnej kadry na lata. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak Henrich się rozwija. Na boisku miał swój wkład w awans do ekstraklasy, zanotował sporo czystych kont, dołączył do słowackiej kadry i zaczął być dostrzegany szerzej. W tym momencie trwa rywalizacja o miejsce między słupkami i mogę powiedzieć, że sztab ma komfort obserwowania pracy dwóch bardzo dobrych zawodników, a także uczącego się od nich młodzieżowca – stwierdził Tomasz Wichniarek, dyrektor sportowy Widzewa Łódź.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.